Appointments for fixtures on Sat 10-Aug-2019
WA PSA
Venue: Collins Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Wesley College Vs.Christ Church Grammar 08:30 Round 13 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Wesley College Vs.Christ Church Grammar 09:45 Round 13 Ok Francis, Callum x x x x x x
Schools 1st XV Wesley College Vs.Christ Church Grammar 11:00 Round 13 Ok Ward, Michael x x x x x x
Venue: Scotch College StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Scotch College Vs.Hale School 08:30 Round 13 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Scotch College Vs.Hale School 09:45 Round 13 Ok Green, Jared x x x x x x
Schools 1st XV Scotch College Vs.Hale School 11:00 Round 13 Ok Sherriff, Mark x x x x x x
Venue: Trinity (Waterford) StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Trinity College Vs.Guildford Grammar 08:30 Round 13 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Trinity College Vs.Guildford Grammar 09:45 Round 13 Ok Van Loggerenberg, Matthew x x x x x x
Schools 1st XV Trinity College Vs.Guildford Grammar 11:00 Round 13 Ok Mclenaghan, Jack x x x x x x
RugbyWA Juniors
Venue: Curtin A StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Cottesloe Vs.Palmyra Blue 07:50 Round 12 Ok Stewart, Oliver x x x x x O'Shea, Anthony
Under 12 Gold Joondalup Blue Vs.Associates 08:40 Round 12 Ok Locke, Kalani x x x x x O'Shea, Anthony
Under 13 - Perth Bayswater Vs.Rockingham 09:40 Round 12 Ok Ferrari, Michael x x x x x Mews, Brent
Under 13 - Kalamunda Vs.Joondalup Blue 10:40 Round 12 Ok Groom, Chris x x x x x x
Venue: Curtin B StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Swan Swan Suburbs Vs.Palmyra 08:40 Round 12 Ok Bell, Mitchell x x x x x Milligan, Alister
Under 14 - Mandurah Vs.Palmyra 09:40 Round 12 Ok Bolger, Maeve x x x x x O'Shea, Anthony
Under 15 - Palmyra Vs.Joondalup 10:40 Round 12 Ok Jones, Ben x x x x x Treacy, Brett
Under 17 - Perth Bayswater Vs.Palmyra 11:40 Round 12 Ok Stratton, Garth x x x x x Treacy, Brett
Venue: Curtin C StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan UWA Vs.Joondalup 08:40 Round 12 Ok Shaw, Noah x x x x x x
Under 12 Swan Mandurah Vs.Ellenbrook 09:30 Round 12 Ok Yates, Wade x x x x x Milligan, Alister
Under 13 - Mandurah Vs.Joondalup White 10:30 Round 12 Ok Kim Kong, Lee x x x x x Mews, Brent
Under 14 - Perth Bayswater Vs.Joondalup White 11:30 Round 12 Ok Bell, Jason x x x x x Mews, Brent
Venue: Curtin E StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Mandurah Vs.Joondalup Blue 11:10 Round 12 Ok Mazarakis, Dimitri x x x x x O'Shea, Anthony
Venue: East Dalyellup Sports Facility StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 - Associates Vs.Bunbury Bulls SW Spirit 10:30 Round 12 Ok Langerman, Mark x x x x x x
Under 17 - Bunbury Bulls SW Spirit Vs.Joondalup White 11:30 Round 12 Ok Langerman, Mark x x x x x x
Venue: Harrisdale Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Kalamunda Vs.ARKs 08:00 Round 12 Ok Miller, Michael x x x x x x
Under 13 - ARKs Vs.Palmyra 09:00 Round 12 Ok Norton, Ciaran x x x x x x
Under 14 - ARKs Vs.UWA 10:00 Round 12 Ok Stephenson, Thomas x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 17 - ARKs Vs.Rockingham 11:00 Round 12 Ok Mostert, Pieter x x x x x Appleyard, Jeremy
Venue: Kingsbridge Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan North Coast Vs.Wanneroo Green 08:00 Round 12 Ok Smit, Mia x x x x x x
Under 12 Gold North Coast Vs.Nedlands 10:00 Round 12 Ok Cooper, Daniel x x x x x x
Under 13 - Wanneroo Green Vs.Wests Scarborough 11:00 Round 12 Ok Reeve, Kieran x x x x x x
Venue: Kingsway StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Wanneroo White Vs.Rockingham 09:00 Round 12 Ok Byrne, Conor x x x x x Hilgendorf, Peter
Under 14 - Ellenbrook Vipers Vs.Wanneroo 10:00 Round 12 Ok Morley, Barry x x x x x Gardner, Sion
Under 12 Gold Wanneroo Blue Vs.Rockingham 10:00 Round 12 Ok Smit, Jan x x x x x Hilgendorf, Peter
Under 15 - Associates Vs.Wanneroo 11:00 Round 12 Ok York, Shaun x x x x x Gardner, Sion
Under 17 - Wanneroo Vs.Joondalup Blue 12:00 Round 12 Ok Pumfrey, Jake x x x x x Gardner, Sion
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Gold Wests Scarborough Vs.Cottesloe 09:00 Round 12 Ok Parkin, Ethan x x x x x Jackson, Keiran
Under 11 Gold Nedlands Blue Vs.Perth Bayswater 09:00 Round 12 Ok Drummond, Jamie x x x x x Short, Kim
Under 14 - Joondalup Blue Vs.Nedlands Tigers 10:00 Round 12 Ok Hughes, Tyron x x x x x Jackson, Keiran
Under 12 Swan Perth Bayswater Vs.UWA 10:00 Round 12 Ok Gregory, Thomas x x x x x Short, Kim
Under 15 - Nedlands Vs.Kalamunda 11:00 Round 12 Ok Barr, Kaleb x x x x x x
Venue: Success Regional Sporting Facility StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Southern Lions Vs.Wests Scarborough 09:00 Round 12 Ok Phipps, Jacob x x x x x Holmes, Peter
Under 14 - Southern Lions Vs.Rockingham 10:00 Round 12 Ok O'shea, Ronan x x x x x x
Under 12 Swan Southern Lions Vs.Kwinana 10:00 Round 12 Ok Harbour, Kaden x x x x x Holmes, Peter
Under 17 - Southern Lions Vs.Kalamunda 11:00 Round 12 Ok Holt, Jack x x x x x x