Appointments for fixtures on Fri 22-Jun-2018
RugbyWA Juniors
Venue: nib Stadium, Perth StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Gold Joondalup Blue Vs.Perth Bayswater 17:00 Ok Smit, Mia Smit, Jan x x x x x

Appointments for fixtures on Sat 23-Jun-2018
Alcohol Think Again
Venue: Foreshore 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Nedlands Vs.Cottesloe Shegulls 13:30 Round 7 Ok x x x x x x x
Venue: Hartfield Pk 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Kalamunda Vs.Wanneroo Diva Lionesses 15:10 Round 7 Ok Jeffries, Joseph x x x x x x
Venue: Tompkins Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Palmyra Vs.Perth Irish Curtin Uni 14:00 Round 7 Ok Stephenson, Kevin x x x x x x
FMG Community Grade
Venue: Allen Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Associates Vs.Perth Bayswater 13:50 Round 11 Ok Shakeshaft, Justin x x x x x x
Venue: Bennett Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Wests Scarborough Vs.Curtin Uni B 13:50 Round 11 Ok O'Shea, Ronan x x x x x x
Venue: Centenary Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Perth Irish B Vs.UWA 2 15:00 Round 11 Ok Gatenby, James x x x x x x
Venue: Foreshore 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Nedlands Vs.Curtin Uni A 15:00 Round 11 Ok Fear, Charles x x x x x x
Venue: Hartfield Pk 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Kalamunda Vs.Joondalup 13:50 Round 11 Ok Greaves, Jim x x x x x x
Venue: Harvey Field 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Cottesloe Vs.UWA 13:50 Round 11 Ok Burg, Nathan x x x x x x
Venue: Leschenault Recreation Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Bunbury Barbarians Vs.Kwinana Swan Wolves 15:30 Round 11 Ok Roos, Johann x x x x x x
FMG Premier Grade
Venue: Allen Park 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior Reserve Associates Vs.Perth Bayswater 13:50 Round 11 Ok Forster-Jones, George x x x x x x
Senior Premier Associates Vs.Perth Bayswater 15:30 Round 11 Ok Sherriff, Mark Forster-Jones, George Egan, Henry x x x Milligan, Alister
Venue: Allen Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Associates Vs.Perth Bayswater 12:30 Round 11 Ok Egan, Henry x x x x x x
Venue: Bennett Park 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Wests Scarborough Vs.Southern Lions 12:30 Round 11 Ok De Klerk, Jaron x x x x x Parbury, Philip
Senior Reserve Wests Scarborough Vs.Southern Lions 13:50 Round 11 Ok Crabbe, Jordan x x x x x Parbury, Philip
Senior Premier Wests Scarborough Vs.Southern Lions 15:30 Round 11 Ok Miller, Tyler Crabbe, Jordan De Klerk, Jaron x x x Kellam, Robert
Venue: Foreshore 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Nedlands Vs.Wanneroo 12:30 Round 11 Ok Spillane, Patrick x x x x x Fitzgerald, Brendan
Senior Reserve Nedlands Vs.Wanneroo 13:50 Round 11 Ok Sunderland, Ian x x x x x Fitzgerald, Brendan
Senior Premier Nedlands Vs.Wanneroo 15:30 Round 11 Ok Jackman, Bradley Sunderland, Ian Spillane, Patrick x x x x
Venue: Hartfield Pk 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Kalamunda Vs.Joondalup 12:30 Round 11 Ok Van Loggerenberg, Matthew x x x x x Popperwell, Sean
Senior Reserve Kalamunda Vs.Joondalup 13:50 Round 11 Ok Jennings, Frank x x x x x Popperwell, Sean
Senior Premier Kalamunda Vs.Joondalup 15:30 Round 11 Ok Foster, Justin Jennings, Frank Van Loggerenberg, Matthew x x x x
Venue: Hartfield Pk 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Joondalup Vs.Southern Lions 12:00 Round 11 Ok Appleyard, Jeremy x x x x x x
Venue: Harvey Field 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Cottesloe Vs.UWA 12:30 Round 11 Ok Skiba, Julie x x x x x x
Senior Reserve Cottesloe Vs.UWA 13:50 Round 11 Ok Thomas, Phil x x x x x x
Senior Premier Cottesloe Vs.UWA 15:30 Round 11 Ok Burnett, Kyle Thomas, Phil Skiba, Julie x x x x
Venue: Tompkins Park 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Palmyra Vs.Coastal Cavaliers 12:30 Round 11 Ok Short, Kim x x x x x x
Senior Reserve Palmyra Vs.Coastal Cavaliers 13:50 Round 11 Ok Gardner, Sion x x x x x x
Senior Premier Palmyra Vs.Coastal Cavaliers 15:30 Round 11 Ok Miller, Hamish Gardner, Sion Burton, Damian x x x x
Venue: Tompkins Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Palmyra Vs.UWA 12:00 Round 11 Ok Kellam, Robert x x x x x x
South West Competition
Venue: Hay Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Bunbury Bulls Vs.Collie 14:00 Ok x x x x x x x
Venue: Main Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Margaret River Vs.Dunsborough Dungbeetles 14:00 Ok Honer, Michael x x x x x x
WA PSA
Venue: Aquinas College StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools 2nd XV Aquinas College Vs.Guildford Grammar 09:45 Round 8 Ok x x x x x x x
Schools 1st XV Aquinas College Vs.Guildford Grammar 11:00 Round 8 Ok Eckhart, Brian x x x x x x
Venue: Collins Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Year 10 Wesley College Vs.Hale School 08:30 Round 8 Ok x x x x x x x
Schools 2nd XV Wesley College Vs.Hale School 09:45 Round 8 Ok Jeffries, Joseph x x x x x x
Schools 1st XV Wesley College Vs.Hale School 11:00 Round 8 Ok Pearson, Tim x x x x x x
Venue: Scotch College StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Year 10 Scotch College Vs.Christ Church Grammar 08:30 Round 8 Ok x x x x x x x
Schools 2nd XV Scotch College Vs.Trinity College 09:45 Round 8 Ok Milligan, Alister x x x x x x
Schools 1st XV Scotch College Vs.Trinity College 11:00 Round 8 Ok Putz, Madeline x x x x x Milligan, Alister
RugbyWA Juniors
Venue: Bennett Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 16 NA Wests Scarborough Vs.Palmyra 09:00 Round 7 Ok Barr, Kaleb x x x x x x
Under 11 Gold Wests Scarborough Vs.Mandurah 09:00 Round 3 Ok Baker, Benjamin x x x x x x
Under 15 NA Associates Vs.Perth Bayswater 10:00 Round 7 Ok Crombie, Todd x x x x x x
Under 18 NA Wests Scarborough Vs.Perth Bayswater 11:00 Round 7 Ok Ward, Michael x x x x x x
Venue: Curtin A StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Joondalup Vs.Cottesloe 08:40 Round 3 Ok Geary, Brock x x x x x Mews, Brent
Under 12 Swan Wanneroo Red Vs.Rockingham 09:30 Round 7 Ok Phipps, Jacob x x x x x Mews, Brent
Under 12 Gold Wanneroo Blue Vs.Cottesloe 10:30 Round 7 Ok Hughes, Tyron x x x x x Mews, Brent
Venue: Curtin B StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Associates Vs.Swan Suburbs 08:40 Round 3 Ok Gregory, Thomas x x x x x Francis, Rodney
Girls Under 16 Nedlands Vs.ARKs 09:30 Round 7 Ok Marrable, Jason x x x x x x
Girls Under 16 Swan Suburbs Vs.Wests Scarborough 09:50 Round 7 Ok Marrable, Jason x x x x x x
Girls Under 16 ARKs Vs.Wests Scarborough 10:10 Round 7 Ok Marrable, Jason x x x x x x
Girls Under 16 Nedlands Vs.Swan Suburbs 10:30 Round 7 Ok x x x x x x x
Girls Under 16 Perth Bayswater Vs.Wests Scarborough 10:50 Round 7 Ok x x x x x x x
Under 13 Swan Joondalup White Vs.UWA 11:30 Round 7 Ok Jones, Ben x x x x x x
Venue: Curtin C StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Mandurah Pirates Vs.UWA 08:40 Round 3 Ok Dreyer, Benjamin x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 12 Swan Joondalup White Vs.Associates 09:30 Round 7 Ok Langley, Jean-Pierre x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 12 Gold Joondalup Blue Vs.Mandurah Pirates 10:30 Round 7 Ok Du Plessis, Phillippus (Junior) x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 13 Swan Southern Lions Vs.Associates 11:30 Round 7 Ok Harmer, Oliver x x x x x x
Venue: Curtin D StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold ARKs Vs.Rockingham 08:40 Round 3 Ok Hall, Declan x x x x Neary, Nicholas x
Under 12 Swan UWA Vs.Wests Scarborough Swan 09:30 Round 7 Ok Hartmann, Todd x x x x Neary, Nicholas x
Under 13 Gold Perth Bayswater Vs.Joondalup Blue 11:30 Round 7 Ok Marrable, Jason x x x x Neary, Nicholas x
Venue: Curtin E StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 Gold Mandurah Pirates Vs.Kalamunda 09:30 Round 7 Ok Learoyd, Zebedee x x x x x Wilson, Ian
Under 14 - Perth Bayswater Vs.Rockingham 10:30 Round 7 Ok Tuxworth, Rourke x x x x x Wilson, Ian
Venue: Hartfield Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 15 NA Joondalup White Vs.Kalamunda 08:00 Round 7 Ok Holt, Jack x x x x x x
Under 15 NA Joondalup Blue Vs.ARKs 09:00 Round 7 Ok Morley, Barry x x x x x x
Under 14 - Kalamunda Vs.Wanneroo 09:00 Round 7 Ok Willis, Justin x x x x x Dunn, Bruce
Under 16 NA ARKs Vs.Kalamunda 10:00 Round 7 Ok Donovan, Darcy x x x x x x
Under 18 NA Kalamunda Vs.Joondalup 11:00 Round 7 Ok Pumfrey, Jake x x x x x Dunn, Bruce
Venue: Kingsbridge Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Perth Bayswater Vs.North Coast 09:50 Round 3 Ok Reeve, Kieran x x x x x x
Under 12 Gold Perth Bayswater Vs.North Coast 10:40 Round 7 Ok Reeve, Kieran x x x x x x
Venue: Kingsway StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 16 NA Bunbury Bulls Vs.Wanneroo Green 11:00 Round 7 Ok Crofts, William x x x x x x
Venue: Lark Hill Sports Complex StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 Swan Rockingham Vs.Wests Scarborough 08:00 Round 7 Ok Kruger, Tian x x x x x x
Under 16 NA Joondalup Vs.Rockingham 10:00 Round 7 Ok Mclenaghan, Jack x x x x x x
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Nedlands Gold Vs.Joondalup Blue 08:40 Round 3 Ok Verden, Stuart x x x x x x
Under 12 Gold Nedlands Vs.Kalamunda 09:30 Round 7 Ok Verden, Stuart x x x x x x
Under 14 - Joondalup Blue Vs.Nedlands Gold 10:30 Round 7 Ok Gowdy, Mike x x x x x x
Under 11 Gold Nedlands Blue Vs.Southern Lions 10:30 Round 3 Ok Dietrich, Caleb x x x x x x
Under 14 - Nedlands Blue Vs.Joondalup White 11:30 Round 7 Ok York, Shaun x x x x x Black, Freda
Under 15 NA Nedlands Vs.Rockingham 23:30 Round 7 Ok Stephenson, Thomas x x x x x x
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Palmyra White Vs.Southern Lions 08:30 Round 3 Ok Thomson, Ben x x x x x Holmes, Peter
Under 14 - Palmyra Vs.Associates 09:20 Round 7 Ok Anderson-Hainsworth, Alexander x x x x x Gardner, Sion
Under 11 Swan Palmyra Blue Vs.Ellenbrook 09:20 Round 3 Ok Byrne, Conor x x x x x Holmes, Peter
Under 15 NA Palmyra Vs.Mandurah Pirates 10:20 Round 7 Ok Anderson-Hainsworth, Lance x x x x x Gardner, Sion
Under 12 Swan ARKs Vs.Palmyra 11:40 Round 7 Ok Stewart, Oliver x x x x x Holmes, Peter
Under 13 Gold Palmyra Vs.Wanneroo 23:50 Round 7 Ok Tooker, Ben x x x x x Holmes, Peter