Appointments for fixtures on Fri 15-Jun-2018
RugbyWA Juniors
Venue: Harrisdale Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Girls Under 16 Perth Bayswater Vs.Swan Suburbs 18:10 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x
Girls Under 16 ARKs Vs.Wests Scarborough 18:30 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x
Girls Under 16 Nedlands Vs.Swan Suburbs 18:50 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x
Girls Under 16 Swan Suburbs Vs.ARKs 19:10 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x

Appointments for fixtures on Sat 16-Jun-2018
Alcohol Think Again
Venue: Centenary Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Perth Irish Curtin Uni Vs.Palmyra 13:00 Round 6 Ok Jeffries, Joseph x x x x x x
Venue: Harrisdale 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Kalamunda Vs.Cottesloe Shegulls 14:00 Round 6 Ok Appleyard, Jeremy x x x x x x
Venue: Kingsway 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Wanneroo Diva Lionesses Vs.Nedlands 14:00 Round 6 Ok Jose, Ryan x x x x x x
FMG Community Grade
Venue: Allen Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Associates Vs.UWA 13:50 Round 10 Ok Fear, Charles x x x x x x
Division 1 - UWA 2 Vs.Bunbury Barbarians 15:10 Round 10 Ok Hartmann, Todd x x x x x Parbury, Philip
Venue: Centenary Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Perth Irish B Vs.Curtin Uni B 14:10 Round 10 Ok Greaves, Jim x x x x x x
Division 1 - Perth Irish A Vs.Curtin Uni A 15:30 Round 10 Ok Notley, Dominic x x x x x x
Venue: Farrall Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Kwinana Swan Wolves Vs.Kalamunda 14:00 Round 10 Ok Burg, Nathan x x x x x x
Venue: HBF Arena 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Joondalup Vs.Cottesloe 13:50 Round 10 Ok Gatenby, James x x x x x Wilson, Ian
Venue: Pat O'Hara Reserve 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Perth Bayswater Vs.Nedlands 13:50 Round 10 Ok Soko, Joape x x x x x Milligan, Alister
FMG Premier Grade
Venue: Allen Park 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Associates Vs.UWA 12:30 Round 10 Ok Crabbe, Jordan x x x x x Parbury, Philip
Senior Reserve Associates Vs.UWA 13:50 Round 10 Ok Jennings, Frank x x x x x Popperwell, Sean
Senior Premier Associates Vs.UWA 15:30 Round 10 Ok Foster, Justin Jennings, Frank Van Loggerenberg, Matthew x x x x
Venue: Allen Park 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Associates Vs.UWA 12:30 Round 10 Ok Van Loggerenberg, Matthew x x x x x Popperwell, Sean
Venue: Harrisdale Field StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd ARKs Vs.Kalamunda 12:30 Round 10 Ok Treacy, Brett x x x x x x
Senior Reserve ARKs Vs.Kalamunda 13:50 Round 10 Ok Thomas, Phil x x x x x Egan, Henry
Senior Premier ARKs Vs.Kalamunda 15:30 Round 10 Ok Ninkov, Alexander Thomas, Phil Treacy, Brett x x x Egan, Henry
Venue: HBF Arena 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Joondalup Vs.Cottesloe 12:30 Round 10 Ok Forster-Jones, George x x x x x Wilson, Ian
Senior Reserve Joondalup Vs.Cottesloe 13:50 Round 10 Ok Pascoe, Tom x x x x x Gardner, Sion
Senior Premier Joondalup Vs.Cottesloe 15:30 Round 10 Ok Burnett, Kyle Pascoe, Tom Forster-Jones, George x x x x
Venue: Kingsway 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Wanneroo Vs.Wests Scarborough 12:30 Round 10 Ok De Klerk, Jaron x x x x x x
Senior Reserve Wanneroo Vs.Wests Scarborough 13:50 Round 10 Ok Sunderland, Ian x x x x x Fitzgerald, Brendan
Senior Premier Wanneroo Vs.Wests Scarborough 15:30 Round 10 Ok Jackman, Bradley Sunderland, Ian De Klerk, Jaron x x x Fitzgerald, Brendan
Venue: Pat O'Hara Reserve 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Perth Bayswater Vs.Nedlands 12:30 Round 10 Ok Eckhart, Brian x x x x x x
Senior Reserve Perth Bayswater Vs.Nedlands 13:50 Round 10 Ok Miller, Hamish x x x x x Eckhart, Brian
Senior Premier Perth Bayswater Vs.Nedlands 15:30 Round 10 Ok Jones, Sam Miller, Hamish Soko, Joape x x x Milligan, Alister
Venue: Success 1 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Southern Lions Vs.Palmyra 12:30 Round 10 Ok Langerman, Mark x x x x x Bryant, Gary
Senior Reserve Southern Lions Vs.Palmyra 13:50 Round 10 Ok Spillane, Patrick x x x x x Bryant, Gary
Senior Premier Southern Lions Vs.Palmyra 15:30 Round 10 Ok Sherriff, Mark Spillane, Patrick Langerman, Mark x x x Kellam, Robert
Venue: Success 2 StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Southern Lions Vs.Palmyra 12:30 Round 10 Ok Pearson, Tim x x x x x x
South West Competition
Venue: Barnard Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Dunsborough Dungbeetles Vs.Margaret River 13:30 Ok Roos, Johann x x x x x x
Venue: Collie Senior High School StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Collie Vs.Bunbury Bulls 14:00 Ok Honer, Michael x x x x x x
WA PSA
Venue: Aquinas College StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Year 10 Aquinas College Vs.Wesley College 09:45 Round 7 Ok Jeffries, Joseph x x x x x x
Schools 1st XV Aquinas College Vs.Wesley College 11:00 Round 7 Ok Hilgendorf, Peter x x x x x x
Venue: Christ Church Grammar StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools 2nd XV Christ Church Grammar Vs.Guildford Grammar 09:45 Round 7 Ok Egan, Henry x x x x x x
Schools 1st XV Christ Church Grammar Vs.Guildford Grammar 11:00 Round 7 Ok Gardner, Sion x x x x x x
Venue: Hale School StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Year 10 Hale School Vs.Scotch College 08:30 Round 7 Ok x x x x x x x
Schools 2nd XV Hale School Vs.Scotch College 09:45 Round 7 Ok Putz, Madeline x x x x x O'Shea, Anthony
Schools 1st XV Hale School Vs.Scotch College 11:00 Round 7 Ok Kellam, Robert x x x x x x
RugbyWA Juniors
Venue: Allen Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Cottesloe Vs.Associates 08:00 Round 2 Ok Thomson, Ben x x x x x x
Under 12 Swan Associates Vs.Palmyra 08:50 Round 6 Ok Stewart, Oliver x x x x x x
Under 14 - Associates Vs.Nedlands Blue 09:50 Round 6 Ok Kruger, Tian x x x x x x
Under 15 NA Associates Vs.Southern Lions 10:50 Round 6 Ok Stephenson, Thomas x x x x x x
Venue: Curtin A StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Southern Lions Vs.Joondalup 08:40 Round 2 Ok Gregory, Thomas x x x x x x
Under 12 Swan Wests Scarborough Swan Vs.Joondalup White 09:30 Round 6 Ok Jones, Ben x x x x x Mews, Brent
Under 13 Swan Southern Lions Vs.Joondalup White 10:30 Round 6 Ok Ngatai, Enoka x x x x x Mews, Brent
Venue: Curtin B StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Swan Suburbs Vs.Mandurah Pirates 08:40 Round 2 Ok Holmes, Peter x x x x x x
Under 11 Gold Nedlands Blue Vs.Nedlands Gold 09:30 Round 2 Ok Langley, Jean-Pierre x x x x x x
Under 13 Swan Associates Vs.Rockingham 10:30 Round 6 Ok Reeve, Kieran x x x x x Popperwell, Sean
Under 13 Swan Wests Scarborough Vs.Nedlands 11:30 Round 6 Ok Van Der Meulen, Dylan x x x x x Holmes, Peter
Venue: Curtin C StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Joondalup Blue Vs.Perth Bayswater 08:40 Round 2 Ok Hall, Declan x x x x x x
Under 12 Gold Mandurah Pirates Vs.Perth Bayswater 09:30 Round 6 Ok Marrable, Jason x x x x x Jackson, Keiran
Under 12 Gold Cottesloe Vs.Joondalup Blue 10:30 Round 6 Ok x x x x x x x
Under 13 Gold Palmyra Vs.Perth Bayswater 11:30 Round 6 Ok Marrable, Jason x x x x x Jackson, Keiran
Venue: Curtin D StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold Southern Lions Vs.Rockingham 08:40 Round 2 Ok x x x x x x x
Under 11 Swan Ellenbrook Vs.UWA 08:40 Round 2 Ok x x x x x x x
Under 12 Gold North Coast Vs.Kalamunda 10:30 Round 6 Ok Hewlett, Ryan x x x x x Jackson, Keiran
Venue: Curtin E StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Gold North Coast Vs.Wests Scarborough 08:40 Round 2 Ok x x x x x x x
Venue: Harrisdale Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 16 NA ARKs Vs.Palmyra 09:30 Round 6 Ok Anderson-Hainsworth, Lance x x x x x Treacy, Brett
Under 11 Gold Mandurah Vs.ARKs 09:30 Round 2 Ok Hughes, Tyron x x x x x x
Under 12 Swan Rockingham Vs.ARKs 10:30 Round 6 Ok Dreyer, Benjamin x x x x x Treacy, Brett
Under 14 - Nedlands Gold Vs.Kalamunda 11:30 Round 6 Ok Tuxworth, Rourke x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 13 Gold Kalamunda Vs.ARKs 11:30 Round 6 Ok Hughes, Tyron x x x x x x
Under 15 NA ARKs Vs.Kalamunda 12:30 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x
Girls Under 16 Wests Scarborough Vs.Nedlands 19:30 Round 6 Ok Morley, Barry x x x x x x
Venue: Kingsway StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Gold Wanneroo Blue Vs.Nedlands 08:00 Round 6 Ok Tedge, Ryan x x x x x x
Under 14 - Wanneroo Vs.Joondalup White 09:00 Round 6 Ok Willis, Justin x x x x x Dunn, Bruce
Under 12 Swan Wanneroo Red Vs.UWA 09:40 Round 6 Ok Smit, Mia x x x x x x
Under 16 NA Rockingham Vs.Wests Scarborough 10:00 Round 6 Ok Crofts, William x x x x x Dunn, Bruce
Under 13 Gold Wanneroo Vs.Mandurah Pirates 10:40 Round 6 Ok Byrne, Conor x x x x x x
Under 18 NA Wanneroo Vs.Wests Scarborough 11:00 Round 6 Ok Ward, Michael x x x x x x
Under 16 NA Wanneroo Green Vs.Joondalup 11:40 Round 6 Ok Mclenaghan, Jack x x x x x Dunn, Bruce
Venue: Pat O'Hara Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 15 NA Perth Bayswater Vs.Rockingham 09:00 Round 6 Ok Holt, Jack x x x x x Milligan, Alister
Under 15 NA Joondalup Blue Vs.Mandurah Pirates 10:00 Round 6 Ok Crombie, Todd x x x x x Milligan, Alister
Under 18 NA Perth Bayswater Vs.Joondalup 11:00 Round 6 Ok Pumfrey, Jake x x x x x Milligan, Alister
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 Swan Palmyra Blue Vs.Palmyra White 09:00 Round 2 Ok x x x x x x x
Under 15 NA Palmyra Vs.Nedlands 10:00 Round 6 Ok Learoyd, Zebedee x x x x x Short, Kim
Under 14 - Rockingham Vs.Joondalup Blue 10:00 Round 6 Ok Gowdy, Mike x x x x x x
Under 14 - Perth Bayswater Vs.Palmyra 11:00 Round 6 Ok Norton, Ciaran x x x x x Short, Kim
Under 16 NA Bunbury Bulls Vs.Kalamunda 12:00 Round 6 Ok Anderson-Hainsworth, Alexander x x x x x x

Appointments for fixtures on Sun 17-Jun-2018
RugbyWA Juniors
Venue: Curtin D StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Swan Southern Lions Vs.Joondalup Blue 08:50 Ok Reeve, Kieran x x x x x x
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 Gold Nedlands Vs.Joondalup Red 10:00 Ok Black, Freda x x x x x x