Appointments for fixtures on Fri 24-May-2019
RugbyWA Juniors
Venue: Hartfield Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Girls U15 Girls Kalamunda Vs.Southern Lions 18:30 Ok Barr, Kaleb x x x x x x
Girls U15 Girls Wests Scarborough Vs.Mandurah 19:00 Ok Barr, Kaleb x x x x x x
Girls U15 Girls Southern Lions Vs.Wests Scarborough 19:30 Ok Barr, Kaleb x x x x x x
Girls U15 Girls Kalamunda Vs.Mandurah 20:00 Ok Barr, Kaleb x x x x x x

Appointments for fixtures on Sat 25-May-2019
Alcohol Think Again
Venue: Harrisdale Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - ARKs Vs.Kalamunda 14:00 Round 5 Ok Marrable, Jason x x x x x x
Venue: Kingsway StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Women - Wanneroo Divaz Vs.Cottesloe 15:10 Round 5 Ok Ngatai, Enoka x x x x x x
Belt Up Colts
Venue: Bennett Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Wests Scarborough Vs.Kalamunda 12:30 Round 8 Ok Van Loggerenberg, Matthew x x x x x x
Venue: Success Regional Sporting Facility StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Southern Lions Vs.Perth Bayswater 12:00 Round 8 Ok O'Shea, Ronan x x x x x x
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Colts - Palmyra Vs.Associates 12:00 Round 8 Ok Gatenby, James x x x x x x
FMG Community Grade
Venue: Centenary Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Perth Irish B Vs.UWA 13:50 Round 8 Ok Tooker, Ben x x x x x Milligan, Alister
Division 1 - Perth Irish A Vs.Associates 15:10 Round 8 Ok Willis, Justin x x x x x Milligan, Alister
Venue: Leschenault Recreation Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Bunbury Barbarians Vs.Swan Suburbs 15:10 Round 8 Ok Langerman, Mark x x x x x x
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Nedlands Vs.Cottesloe 13:50 Round 8 Ok Davies, Brendan x x x x x x
Venue: Spalding Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Geraldton Tiger Sharks Vs.Wanneroo 16:00 Round 8 Club to Appoint x x x x x x x
Venue: Thomas Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Kwinana Swan Wolves Vs.Perth Bayswater 15:10 Round 8 Ok Honer, Michael x x x x x x
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Division 1 - Palmyra Vs.Joondalup 13:50 Round 8 Ok Appleyard, Jeremy x x x x x x
FMG Premier Grade
Venue: Bennett Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Wests Scarborough Vs.Kalamunda 12:30 Round 8 Ok Hilgendorf, Peter x x x x x x
Senior Reserve Wests Scarborough Vs.Kalamunda 13:50 Round 8 Ok Forster-Jones, George x x x x x x
Senior Premier Wests Scarborough Vs.Kalamunda 15:30 Round 8 Ok Burnett, Kyle Forster-Jones, George Van Loggerenberg, Matthew x x x x
Venue: Edinburgh Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Curtin Uni Vs.UWA 12:30 Round 8 Ok Francis, Rod x x x x x x
Senior Reserve Curtin Uni Vs.UWA 13:50 Round 8 Ok Ward, Michael x x x x x x
Senior Premier Curtin Uni Vs.UWA 15:30 Round 8 Ok Miller, Tyler Ward, Michael Francis, Rod x x x x
Venue: Harrisdale Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd ARKs Vs.Associates 12:30 Round 8 Ok Hartmann, Todd x x x x x x
Senior Reserve ARKs Vs.Associates 13:50 Round 8 Ok Miller, Hamish x x x x x x
Senior Premier ARKs Vs.Associates 15:30 Round 8 Ok Jackman, Bradley Miller, Hamish Hartmann, Todd x x x x
Venue: Oakmont Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Coastal Cavaliers Vs.Perth Bayswater 12:30 Round 8 Ok Treacy, Brett x x x x x x
Senior Reserve Coastal Cavaliers Vs.Perth Bayswater 13:50 Round 8 Ok Mclenaghan, Jack x x x x x Fitzgerald, Brendan
Senior Premier Coastal Cavaliers Vs.Perth Bayswater 15:30 Round 8 Ok Kaminski, Jordan Mclenaghan, Jack Treacy, Brett x x x Fitzgerald, Brendan
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Nedlands Vs.Cottesloe 12:30 Round 8 Ok Egan, Henry x x x x x x
Senior Reserve Nedlands Vs.Cottesloe 13:50 Round 8 Ok Pascoe, Tom x x x x x Parbury, Philip
Senior Premier Nedlands Vs.Cottesloe 15:30 Round 8 Ok Cooper, Graham Pascoe, Tom Egan, Henry x x x x
Venue: Success Regional Sporting Facility StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Southern Lions Vs.Wanneroo 12:30 Round 8 Ok Francis, Callum x x x x x x
Senior Reserve Southern Lions Vs.Wanneroo 13:50 Round 8 Ok Gardner, Sion x x x x x Eckhart, Brian
Senior Premier Southern Lions Vs.Wanneroo 15:30 Round 8 Ok Thomas, Phil Eckhart, Brian York, Shaun x x x x
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Senior 3rd Palmyra Vs.Joondalup 12:30 Round 8 Forfeit (home) x x x x x x x
Senior Reserve Palmyra Vs.Joondalup 13:50 Round 8 Ok Neary, Nicholas x x x x x Popperwell, Sean
Senior Premier Palmyra Vs.Joondalup 15:30 Round 8 Ok Sherriff, Mark Neary, Nicholas Gatenby, James x x x Popperwell, Sean
South West Competition
Venue: Collie Senior High School StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Collie Vs.Margaret River 14:00 Ok Broadbridge, Lee x x x x x x
Venue: Dunsborough Playing Fields StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Opens - Dunsborough Dungbeetles Vs.Bunbury Bulls 14:00 Ok Morley, Barry x x x x x x
WA PSA
Venue: Christ Church Grammar StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Christ Church Grammar Vs.Trinity College 08:30 Round 4 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Christ Church Grammar Vs.Trinity College 09:45 Round 4 Ok Sherriff, Mark x x x x x x
Schools 1st XV Christ Church Grammar Vs.Trinity College 11:00 Round 4 Ok Ninkov, Alexander x x x x x x
Venue: Collins Oval StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Wesley College Vs.Scotch College 08:30 Round 4 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Wesley College Vs.Scotch College 09:45 Round 4 Ok Pumfrey, Jake x x x x x x
Schools 1st XV Wesley College Vs.Scotch College 11:00 Round 4 Ok Xanthis, Pat x x x x x x
Venue: Hale School StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Schools Youth Vs.Aquinas College 08:30 Round 4 School to appoint x x x x x x x
Schools Shield Vs.Aquinas College 09:45 Round 4 Ok Crombie, Todd x x x x x x
Schools 1st XV Vs.Aquinas College 11:00 Round 4 Ok Jackman, Bradley x x x x x x
RugbyWA Juniors
Venue: Bennett Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 NA Palmyra Vs.Wests Scarborough 09:30 Round 4 Ok Locke, Kalani x x x x x Bryant, Gary
Under 14 - Wests Scarborough Vs.Nedlands Tigers 10:20 Round 4 Forfeit (home) x x x x x x x
Under 17 - Wests Scarborough Vs.ARKs 11:20 Round 4 Ok Green, Jared x x x x x Bryant, Gary
Venue: Curtin A StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 - Associates Vs.Kalamunda 07:50 Round 4 Ok Hughes, Tyron x x x x x Jackson, Keiran
Under 14 - Ellenbrook Vipers Vs.ARKs 08:50 Round 4 Ok Appleyard, Jeremy x x x x Short, Kim x
Under 13 - Palmyra Vs.North Coast 09:50 Round 4 Ok Peters, Christopher x x x x Short, Kim x
Under 14 - Wanneroo Vs.Palmyra 10:50 Round 4 Ok Tuxworth, Rourke x x x x x Milligan, Alister
Venue: Curtin B StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 12 - Associates Vs.UWA 07:50 Round 4 Ok Stewart, Oliver x x x x x Appleyard, Jeremy
Under 12 - Nedlands Vs.Wests Scarborough 08:50 Round 4 Ok x x x x x x x
Under 12 - Perth Bayswater Vs.Kwinana Wolves 09:50 Round 4 Ok Kim Kong, Lee x x x x x O'Shea, Anthony
Under 12 - Ellenbrook Vs.Rockingham Renegades 10:50 Round 4 Ok Groom, Chris x x x x x Appleyard, Jeremy
Venue: Curtin C StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 NA Kalamunda Vs.Rockingham 07:50 Round 4 Ok Arnott, Simon x x x x x Milligan, Alister
Under 11 NA Perth Bayswater Vs.North Coast 08:40 Round 4 Ok Shaw, Noah x x x x x O'Shea, Anthony
Under 11 NA Nedlands Vs.Wanneroo Green 09:30 Round 4 Ok Christie, Maddie x x x x x Milligan, Alister
Under 12 - Wanneroo Green Vs.Swan Suburbs 10:20 Round 4 Ok Gregory, Thomas x x x x x Jackson, Keiran
Under 14 - Kalamunda Vs.Rockingham 11:20 Round 4 Ok Schmidt, Erich x x x x x x
Venue: Harvey Field StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 NA Cottesloe Vs.Southern Lions 09:20 Ok Parkin, Ethan x x x x x x
Under 12 - Cottesloe Vs.Palmyra 10:10 Ok Gowdy, Mike x x x x x x
Under 12 - Joondalup Vs.North Coast 11:00 Ok Thomson, Ben x x x x x x
Venue: HBF Arena Sportsplex StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 13 - Joondalup White Vs.Perth Bayswater 08:00 Ok Smit, Jan x x x x x x
Under 11 NA Joondalup Blue Vs.UWA 08:00 Round 4 Ok Cooper, Daniel x x x x x x
Under 11 NA Joondalup White Vs.ARKs 08:50 Round 4 Ok Mazarakis, Dimitri x x x x x x
Under 13 - Joondalup Blue Vs.ARKs 09:00 Round 4 Ok Smit, Mia x x x x x x
Under 14 - Joondalup Blue Vs.Perth Bayswater 09:40 Round 4 Ok Gatenby, James x x x x x x
Under 15 - Joondalup Vs.Wanneroo 10:00 Round 4 Ok Miller, Michael x x x x x x
Under 17 - Joondalup Blue Vs.Perth Bayswater 10:40 Round 4 Ok Hilgendorf, Peter x x x x x x
Under 14 - Joondalup White Vs.UWA 11:00 Ok Reeve, Kieran x x x x x x
Under 17 - Joondalup White Vs.Kalamunda 11:40 Round 4 Ok Mostert, Pieter x x x x x x
Venue: Meadow Springs StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 11 NA Wanneroo White Vs.Mandurah Pirates 08:50 Round 4 Ok Norton, Ciaran x x x x x x
Under 12 - Southern Lions Vs.Mandurah 09:40 Round 4 Ok Stephenson, Thomas x x x x x x
Under 13 - Wanneroo Green Vs.Mandurah 10:40 Round 4 Ok Norton, Ciaran x x x x x x
Under 14 - Southern Lions Vs.Mandurah 11:20 Ok Anderson-Hainsworth, Lance x x x x x x
Under 13 - Bunbury Bulls SW Spirit Vs.Rockingham 11:20 Round 4 Ok Stephenson, Thomas x x x x x x
Venue: Sir Charles Court Reserve StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 15 - Nedlands Vs.Palmyra 12:00 Round 4 Ok Jones, Ben x x x x x Parbury, Philip
Venue: Success Regional Sporting Facility StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 15 - Associates Vs.Kalamunda 10:00 Ok York, Shaun x x x x x x
Under 17 - Southern Lions Vs.Palmyra 10:30 Round 4 Ok Holt, Jack x x x x x x
Under 17 - Wanneroo Vs.Rockingham 11:00 Round 4 Ok Mclenaghan, Jack x x x x x x
Venue: Tompkins Park StatusReferee AR1 AR2 No4 No5 TMO Referee Coach
Under 15 - Wanneroo Vs.Rockingham Mandurah Barbarians 10:00 Round 4 Forfeit (away) x x x x x x x